Nasz gabinet Medycyny Estetycznej mieści się na terenie Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej R. Borczyk w Katowicach. Zadbamy tutaj nie tylko o Twój młody wygląd, ale też o piękny uśmiech!

O NAS

Gabinet Medycyny Estetycznej BORCZYK mieści się na terenie Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktora Romana Borczyka w Katowicach. Pomysł stworzenia gabinetu wyniknął z potrzeby pacjentów Kliniki, którzy odmieniając swój uśmiech chcieli przy okazji zadbać o piękny i młody wygląd zewnętrzny. Oferujemy szereg zabiegów na twarz i ciało oraz zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kliniki. Dbając o wysoki standard świadczonych usług w gabinecie medycyny estetycznej zatrudnieni są doświadczeni lekarze, których kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem nowoczesnych preparatów wiodących marek, dzięki czemu pacjenci mają gwarancję bezpieczeństwa i doskonałych efektów leczenia.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. Dlatego w gabinecie medycyny estetycznej Borczyk zatrudnieni są doświadczeni lekarze, którzy dzięki swojej wiedzy wykonują zabiegi w sposób bezpieczny dla pacjentów. Przed wykonaniem każdej procedury przeprowadzany jest dokładny wywiad z lekarzem. Na podstawie wiadomości i historii przebytych chorób lekarz ocenia, czy dany zabieg może być wykonany. Pacjent jest dokładnie informowany jak przebiegać będzie zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz jak będzie przebiegał proces gojenia tkanek. Cała procedura ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i uniknięcie ryzyka komplikacji. Dodatkowo poinformowanie pacjenta o wszelkich możliwych do wystąpienia reakcjach skórnych po zabiegach niejednokrotnie pozwala zaoszczędzić pacjentowi niepotrzebnego stresu. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych preparatów wiodących marek, dzięki czemu pacjent może być pewny doskonałych efektów leczenia. Większość stosowanych narzędzi jest jednorazowego użytku, natomiast te wielokrotnego użytku są dokładnie czyszczone i sterylizowane w specjalnie przystosowanej sterylizacji mieszczącej się w naszym budynku. Serdecznie zapraszamy na konsultację z lekarzem, który dobierze zabiegi odpowiednie dla Państwa, które pozwolą Państwu odzyskać piękny i młody wygląd!

Nasi lekarze

Lek. Dent. KAMILA GADEK

Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Tytuł ten uzyskała po ukończeniu kierunku Medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach z wynikiem bardzo dobrym. Jej historia z medycyną rozpoczęła się na Uniwersytecie Medycznym we Lwowie gdzie kształciła się na kierunku lekarsko-dentystycznym. W medycynie estetycznej zajmuje się wykonywaniem zabiegów przeciwdziałającym starzeniu się skóry, rekonstrukcjom zmian w jej obrębie, które powstały na skutek upływu czasu oraz poprawą niewielkich defektów kosmetycznych negatywnie wpływających na samoocenę i komfort życia każdego z nas. W szczególności specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego CO2 oraz zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród Pacjentów. W zakresie jej usług znajdą Państwo również zabiegi przeznaczone do walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, oraz najczęściej stosowane i lubiane zabiegi z zastosowaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach udoskonalających umiejętności, dzięki czemu na bieżąco śledzi nowe trendy w medycynie estetycznej. Podejmując współpracę z Pacjentem zawsze stara się wydobyć naturalne piękno.

Certyfikaty >

Lek. Dent. SONIA SEKUŁA

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz lekarzem dentystą. Wiedza oraz doświadczenie nabyte przeze mnie, dzięki uczestnictwu w wielu kongresach, kursach i szkoleniach, pozwalają spełniać oczekiwania moich pacjentów. W swojej pracy wykorzystuję innowacyjne techniki szczególny nacisk kładąc na estetykę oraz komfort. Z moimi pacjentami łączy mnie szczególna więź...

Certyfikaty >